++ TEMSİLCİLİKLER //
» İlgili Dökümanlar
SUDDEKOR (İngilizce)
SUDDEKOR (Türkçe)
SUDDEKOR

2004 yılı başından itibaren 2D Holding çatısı altında faaliyetlerine devam eden firma, mobilya endüstrisinde kullanılan dekor kağıtlarının ağaç ve fantezi desenlerle baskısını yapan bir üreticidir. Üretilen kağıtlar Laminat yüzeyinde, Yonga Levha ve MDF kaplamalarında, parke yüzeyinde kullanılmaktadır. Firma son dönemde yapmış olduğu yatırımlar ile ön emprenyeli finiş folyo üretimine başlamıştır. 2D Holding’i oluşturan firmalar ve SUDDEKOR firmasına ait tanıtımlar aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

Bir çatı altında eksiksiz hizmet – “2D”
2004 yılının başından beri stratejik bir holdingin himayesi altında birleşen Süddekor Grubu ve Dakor firması, uluslararası ortaklara çok kapsamlı bir servis sunmaktadır. Şimdi “2D” olarak isimlendirilen bu yeni grubun en önemli özelliği, dünya çapında bir dağıtım ağı ile birlikte tasarım geliştirme, silindir gravürleme, dekor baskı, emprenye ve kaplamayı hep birlikte bünyesinde toplamaktır.
Ortak ürün yelpazesi, holding için seçilen “2D” isminden de anlaşılacağı gibi, aslında iki boyutlu yüzeyleri hedef almıştır; girişimcilik ilkeleri iki-boyutlu olan her şeyi kapsamaktadır.
Bir holding himayesinde farklı firmaların birleşmesinin nedeni; diğer uluslar arası büyüyen pazarların çok güçlü gelişmesi, her iki firmanın birlikte çalışmasının yaratacağı anlamlı sinerjiye örnek olarak, kazanç, teknoloji transferi, organizasyondaki ve yapıdaki geliştirilmiş etkinliklerdir.
Holding vizyonu, dünya çapında çok iyi ve çok yönlü bir tedarikçi olarak dekoratif yüzey kaplama sektörünün yan pazarlarında yeni standartlar belirlemektedir.
2D holdingi, sanayi için üretim ve servis alanlarında başarılı bir şekilde çalışan, uzmanlıklarını, sorumluluklarını ve yaratıcı meraklarını tamamen müşteri servisinde etkin bir şekilde kullanan farklı firmalardan oluşmaktadır.
SÜDDEKOR GmbH, I. Tesisi-Dekoratif kağıt baskısında lider
Süddekor GmbH, 1974 yılında Laichingen’de kuruldu ve sürekli gelişmeye devam etti; bugün dekoratif kağıt sektöründe dünyanın lider baskıcıları arasında bulunmaktadır. Dekoratif tasarımlı endüstriyel yüzey bitirme için özel kağıtlar heliorotogravure ile 12 üretim makinesinde basılmakta ve pazarlanmaktadır.
SÜDDEKOR ART-Yeni güdülerin gerçeğe dönüşmesi
1978 yılından itibaren, Süddekor Art yaratıcı dijital dekor film geliştirme ve ileri teknoloji silindir gravüründe uzmanlaşmaya başlamıştır. İç dekor, yaşam tarzı, mimari ve Pazar ihtiyaç alanlarının önemli akım etkileri özümsenmekte ve modern, sofistike dekor reprodüksüyonlarına dönüştürülmektedir. Yüksek derecede eğitimli uzmanlar, en modern makineler ve gelişen dijital mühendisliğin kullanımı, dijital düzenlemelerden baskı silindirlerinin gravürlenmesine kadar ve kusursuz uygulamaların sonuçlarını garantilemektedir.
DAKOR GmbH - En yüksek standartlar ile emprenye
1995 yılında Heroldstatt’da kurulan DAKOR, sadece dokuz yıl içerisinde gelişerek dünya pazarında bağımsız olarak emprenye yapan lider firmalar arasında yerini aldı. Desenli ve düz dekor kağıtlarının emprenyesine ek olarak, başlangıçtan itibaren odak noktası, laminat yer döşeme sanayisi için yüksek derecede yüzey aşınma direnci konusunda ürün gelişimiydi. O zamandan beri, “Dakor-Overlay”’in kalitesi standartlaşmıştır.
SÜDDEKOR LLC, I. Tesis-“Satış noktasında” uzmanlık
Amerikan dekor basımcıları Süddekor LLC üretimine Nisan, 2000’de başladı. Dekor geliştirme, silindir gravürleme ve baskıda en iyi uzman takımı ve müşteri servisi ile birlikte, Kuzey Amerikalı iş ortaklarına pazara özel tasarım felsefesi ve seçkin kalite konularında dekor baskı ile en iyi tedariği sağlayacağını garantilemektedir.
SÜDDEKOR GmbH, II. Tesis-Geleceğin kaplaması
24.09.2004 yılında mükemmel bir törenle, Laichingen bölgesindeki ikinci Süddekor tesisinin yapımı başladı. Burada, merkez bürodan sadece birkaç dakika uzakta, finish folyo kaplama üzerinde konsantrasyon gittikçe artacaktır Mobilya levhalar ve kenarlıklar için kaplanmış yüzeyler olarak son alıcılarını bulmadan önce, basılmış ön-emprenyeli kağıtlara kaplamalı finiş verilir. Süddekor firması, kaplama teknolojisindeki yaratıcı ürün tasarımı ve sürekli yenilik sayesinde gelecekte bulunduğu pazarda yönlendirici bir rol oynayacaktır.
SÜDDEKOR LLC, Tesis II-“Tam zamanında” emprenye
Doğu Longmeadows, Massachusetts!de, Kuzey Amerika pazarında dekor kağıtlarının emprenyesinden ve pazarlamasından sorumlu olacak bir başka Süddekor LLC tesisi yapılandırılmaktadır. Yıllara dayanan dekor ustalığı tesisin arkasındaki güçtür ve sürekli teknoloji transferi sağlar, böylece yakın gelecekte, emprenyeli ürünleri bilinen gelişmiş kalitesinde kısa sürede üretilebilecek ve sevk edilebilecektir.
2D Grubunun servis mantığı basit bir prensibe dayandırılmaktadır: kaplama yüzeylerde bireysel ihtiyaçlar için zeki, sinerjik çözümler ve asıl amaç “eksiksiz hizmet” dir.

Ve elbette, birinci sınıf ürünlere ek olarak, iş ortakları ideal servis avantajlarından tamamıyla yararlanmaktadır. Araştırma ve geliştirmede, dağıtım ağında ve ham madde tedariğinde, tedarik kabiliyeti ve güvenlik desteğindeki kadar sürekli sinerji kullanımı, maksimum esnekliği ve bireyselliği sağlar-basitçe bütün hizmet bir çatı altında!
Detaylı bilgi, broşür, sipariş ve teknik destek servisi için firmamızla bağlantıya geçiniz.
Hanex © 2006 - Tüm Hakları Saklıdır //
Bu site en iyi 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ve Internet Explorer 5.+ / Mozilla Firefox 1.+ ziyaret edilebilir.
Grimor
HANEX - Dekoratif kağıt, Kağıt Emprenye, Pres sacı, Pres yastığı, Çelik Bant, Panel üretim tesisi, Emprenye hattı, Dekor kağıt, Emprenyeli kağıt, Hot-melt, Toz boya, Emprenye kimyasalı, Pastilasyon, Laminat hattı, Print hattı, Melamin Pres , Parke hattı, Baskılı kağıt, Desenli bant, Kükürt üretim hattı